Sezon wiosna-lato 2016

Witam bardzo serdecznie po dłuższej przerwie. Miło nam poinformować, że rozpoczynamy maraton z imprezami od maja do października. Będziecie Państwo mogli zobaczyć nas i usłyszeć w wielu miejscach na różnego rodzaju imprezach. Na wesela i poprawiny, bankiety i imprezy firmowe zapraszamy do: Rzeszowa, Jasła, Łańcuta, Przemyśla, Nowej Sarzyny, Zamościa, Janowa Lubelskiego, Arłamowa, Tarnobrzegu i wielu innych.

Pozostało jeszcze pojedyncze wolne terminy na wesela i poprawiny na sezon 2016. Jeżeli będą Państwo zainteresowani prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Przyjmujemy cały czas zgłoszenia na wesela i poprawiny na sezon 2017.

Miło nam poinformować, że powiększyliśmy ilość naszych urządzeń oświetleniowych o maszyny marki Robe. Robe to wiodąca marka na świecie w segmencie profesjonalnego sprzętu oświetleniowego. Teraz Państwa imprezy będą wyglądały jeszcze piękniej dzięki zaawansowanej technice oświetleniowej mogącej wyświetlać wzory, kolory a także tworzyć tło dla fotografa weselnego.

Jeżeli chciałby ktoś z Państwa poczuć „wiatr we włosach” na własnym ślubie to poszerzyliśmy także naszą ofertę o możliwość wynajęcia samochodu marki Audi S5 Cabrio jako samochodu ślubnego – samochód widoczny na zdjęciu. Koszt wynajęcia takiego pojazdu to 1000zł.

Do zobaczenia na imprezach